O Nas

Potrzebujesz reklamę, szyld, kolorowy baner czy okleić witryny ?

...lub być może chcesz się wyróżniać i szukasz czegoś bardziej niestandardowego jak kaseton z podswietleniem LED z dibondu lub liter blokowych z plexi, szukasz czegoś co nada charakter Twojej firmie nie tylko poprzez treść i kolor, ale również formę i nade wszystko - jakość wykonania?

Dobrze trafiłeś....Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania w 100%! Witamy W Naszym Świecie  - Świecie Reklamy.....

Specjalizujemy się w produkcji i montażu wszelkiego typu nośników reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, od małych tablic  reklamowych po rozwiązania wielkoformatowe - które cechuje wysoka estetyka i niekonwencjonalne wzornictwo. Posiadając duży park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie wykonać nawet te najbardziej niestandardowe zlecenia -  w trybie expresowym, mając pełną kontrolę nad jakościa podczas całego procesu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wykonania do minimum.

Sprawdź nasza ofertę, lub skontaktuj sie z nami

 

Informujemy, iż w związku z  pracami związanymi ze  zmianą witryny WWW część naszej oferty jest wciąż w przygotowanium i jest iedostępna, więc jeśli nie znalazłeś tego czego szukałeś prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.....a za utrudnienia przepraszamy

 

z poważaniem zespół FRESHIDEA

 


Ostatnie realizacje